Het hing al een hele tijd in de lucht, maar woensdag kwam daar dan eindelijk de bevestiging: George Russell en Kimi Antonelli rijden ook in 2026 voor Mercedes. De Zilverpijlen maakten echter niet bekend hoe de lang de contracten lopen, iets wat zeker in het geval van Russell interessant is
Wat altijd interessant is bij gloednieuwe deals, is hoeveel de coureurs erop vooruit gaan. Russell zou volgens verschillende Britse media ongeveer 30 miljoen pond per jaar gaan verdienen. Dat is omgerekend ruim 34 miljoen euro. De vijfvoudig Grand Prix-winnaar zou er zodoende flink op vooruit gaan, want het geschatte salaris van Russell lag aan het begin van dit jaar nog op 15 miljoen dollar.
Omgerekend zou de Brit nu op ruim 40 miljoen dollar uitkomen. Als Russell inderdaad dit megabedrag gaat verdienen, dan stijgt hij met stip naar de derde plaats in de lijst van bestbetaalde coureurs in de Formule 1. Alleen Max Verstappen (65 miljoen dollar) en Lewis Hamilton (60 miljoen dollar) zouden meer verdienen dan de Brit in dienst van Mercedes.
RacingNews365 genomineerd en maakt kans om bekroond te worden tot 'Beste Sportwebsite' én 'Populairste Sportwebsite'.
De winst zou een prachtige bekroning zijn voor ons harde werk vanaf het circuit en de redactie! Daarom doen we een beroep op jou: Stem op ons!
Stem op RacingNews365!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!