De eerste uren van de tweede testdag in Bahrein stonden vooral in het teken van regen. In de nacht van woensdag op donderdag was er al wat regen naar beneden gekomen op het Bahrain International Circuit en later in de ochtend vielen er opnieuw regendruppels naar beneden. Het werd op een gegeven moment zelfs zo nat dat Haas besloot om de intermediates onder de auto te schroeven, terwijl de rest van de teams binnen stond om te wachten totdat het weer droger werd.
Lewis Hamilton is voorlopig de snelste man in de ochtend, waarbij hij al sneller was dan Lando Norris op de woensdag. De McLaren-coureur zette woensdagmiddag een 1:30.430 neer, terwijl Hamilton alweer vier tienden sneller ging. Beide coureurs reden hun snelste tijd op de mediums. Daarachter kwamen Carlos Sainz in de Williams en Mercedes-coureur George Russell.
Diezelfde Russell en Esteban Ocon zetten de meeste rondes neer, 28 in totaal. Nico Hulkenberg was de enige andere coureur die meer dan twintig rondjes noteerde. Verder viel vooral McLaren op, dat slechts zeven rondjes afwerkte met Oscar Piastri achter het stuur en zelfs geen getimede ronde heeft neergezet.
Liam Lawson zit deze hele dag in de Red Bull en staat zowel qua de snelste tijd als het aantal rondjes in de middenmoot. Aston Martin kreeg de ogen op zich gericht door een soort koelsysteem in de halo te introduceren. Het lijkt op het eerste oog een knappe uitvinding, maar het is de vraag in hoeverre het Aston Martin gaat helpen in de jacht naar voren.
Bekijk hieronder de tussenstand na twee uur testen in Bahrein!
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!