De zege in de GP van Emilia-Romagna was voor Max Verstappen zijn 65ste uit zijn F1-carrière. Met de overwinning gaf hij de 400ste GP van red Bull extra glans. En daar bovenop is hij helemaal terug in de strijd om het wereldkampioenschap, zijn achterstand op WK-leider Oscar Piastri verkleinde hij naar 22 punten.
De winst van Verstappen zorgde er ook voor dat Red Bull nu alleen aan kop gaat als je kijkt naar het aantal zeges in deze eeuw. Red Bull stond daarin gelijk met Ferrari, maar gaat nu alleen aan de leiding. Mercedes zit de twee teams echter kort op de hielen.
GP-zeges deze eeuw
Team | Zeges |
---|---|
Red Bull | 124 |
Ferrari | 123 |
Mercedes | 120 |
McLaren | 71 |
Ook interessant:
Magische Verstappen bezorgt Red Bull ultieme beloning
In de bossen van Imola klonk onverwachts weer het Wilhelmus voor Max Verstappen. Wat betekent dit voor de nabije toekomst? Is Red Bull terug, of moeten we waken voor vals optimisme?
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!