Terwijl het in ons land erg onstuimig wordt, is het in Mexico Stad dit weekend heerlijk vertoeven, in ieder geval wat betreft de temperaturen. Op vrijdag, tijdens de eerste en tweede vrije training, ligt de temperatuur op het circuit rond zo’n 24 graden. In de volle zon kan het asfalt dan al snel opwarmen. De kans op buien is dan nog klein, maar niet uitgesloten.
Ook op zaterdag is het aanvankelijk nog droog, maar in de loop van de dag stijgt de kans op een bui. Tijdens de kwalificatie, om 16:00 lokale tijd, kan het dus zeker zijn dat de coureurs af en toe rekening moeten houden met een nat circuit. De noordenwind trekt dan ook iets aan. Wel is het iets warmer dan op vrijdag met een graad of 26.
Tijdens de race op zondag is de situatie vergelijkbaar. Bij zo’n 25 graden en een matige wind kunnen zeker buien overtrekken, maar het kan ook nog lange tijd droog en zonnig zijn.
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!