In de slotfase van de derde vrije training was het Nicholas Latifi die de snelste tijd kon klokken op de Hungaroring. De Williams-coureur klokte op de intermediates een 1:41.480, terwijl Ferrari-coureur Charles Leclerc hier ruim zes tienden boven zat en de sessie af kon sluiten op P2.
Op de derde plaats staat Alexander Albon, die ook gebruik maakte van de verbeterde weersomstandigheden aan het einde van de sessie. Max Verstappen klokte in de slotfase van de sessie de vierde tijd neer.
Bekijk hier de volledige uitslag.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Max Verstappen rijdt een thuisrace op Spa-Francorchamps. De Nederlander kende veel pech tijdens de vorige race, waardoor hij een podium misliep. Pakt Max tijdens de GP van België wel zijn podium?
Unibet keert liefst 50x jouw inzet uit bij een podium voor Verstappen, Antonelli of Russell!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Hongarije 2022 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.


























Praat mee!