Na een lange pauze ging het Formule 1-seizoen eindelijk verder met de eerste en enige vrije training voor de Grand Prix van Miami. De sessie duurde 90 minuten in plaats van een uur om de teams meer aan de regelwijzigingen te laten wennen. Niet geheel verrassend was het direct vrij druk op het semi-stratencircuit in de Verenigde Staten.
Gedurende de openingsfase, waarin coureurs vooral de harde band gebruikten, zette Lando Norris snelle rondetijden op de klokken in zijn geüpdatete McLaren. Natuurlijk werd de baan beter en beter en stond Charles Leclerc aan het einde van de stints op harde banden bovenaan. Max Verstappen reed op dat moment op mediums en stond zesde.
Helemaal aan het einde ging men er echter nog eens goed voor zitten op zachtere bandencompounds. Leclerc verbeterde tweemaal flink en zou de sessie als snelste afsluiten. Verstappen eindigde knap op de tweede plaats, voor Oscar Piastri, Lewis Hamilton en Kimi Antonelli. De WK-leider reed geen rondjes op zachte banden door een probleem, teamgenoot George Russell kwam niet verder dan P6.
Bekijk hieronder de volledige uitslag!
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel











Praat mee!