In de laatste uurtjes van de laatste testdag op het Bahrain International Circuit werden de snelste tijden van de vrijdag gereden. Uiteindelijk was het Charles Leclerc die de tijdenlijst aanvoerde, met daarachter Lando Norris en Max Verstappen. De Ferrari-coureur was bijna negen tienden sneller dan Norris.
Verstappen moest ruim 1,1 seconde toegeven op de Monegask. George Russell en Pierre Gasly completeerden de top vijf. De teamgenoot van Verstappen, Isack Hadjar, noteerde uiteindelijk de dertiende tijd.
Bekijk hieronder de volledige uitslag!
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!