De sprintkwalificatie op het Circuit of the Americas bleek een behoorlijk rechttoe-rechtaansessie te zijn. Het was er een zonder veel heikele momenten of grote fouten. De grootste misser kwam van Yuki Tsunoda en Red Bull: de Japanner werd te laat naar buiten gestuurd in SQ1 en bleef daardoor steken op de achttiende plaats. Kimi Antonelli kwam een kwartier later niet verder dan de elfde plek in SQ2.
In de strijd om de poleposition voor de sprintrace ging het erom wie zijn ene kans het beste wist te benutten. Nadat de klok op nul sprong, was het uiteindelijk Max Verstappen die met ruim zeven honderdsten van een seconde verschil de poleposition wist te pakken. Lando Norris moet het doen met een tweede plaats, terwijl Oscar Piastri aansluit op bijna vier tienden van Verstappen.
Nico Hülkenberg wist zijn verrassende tweede plaats in VT1 op te volgen met een ontzettend knappe vierde plaats, nog voor George Russell en beide Ferrari's. Ook de Williams-coureurs deden het goed, want Carlos Sainz wist uiteindelijk de zevende tijd neer te zetten, terwijl ook Alexander Albon SQ3 haalde en zijn auto op P9 zette.
Bekijk hieronder de volledige uitslag!
Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Verenigde Staten? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!