Max Verstappen mocht de sprint in Austin als eerste aanvangen en moest zich richting de eerste bocht verdedigen ten opzichte van Charles Leclerc. De Ferrari-coureur verloor later bij de start de tweede plek aan Lewis Hamilton, en de Brit wist de tweede positie vast te houden tot aan het einde van de race.
George Russell kreeg een tijdstraf van vijf seconden omdat hij Oscar Piastri buiten de baan inhaalde en de plek niet teruggaf, en laatstgenoemde viel in de sprintrace verder terug naar P10 in de ranglijst. Ook Carlos Sainz, verloor een aantal plekken, hij was gestart op de zachte banden. Lance Stroll had een remprobleem en viel uit.
Het was uiteindelijk een soevereine race voor Verstappen, die met 9 seconden voorsprong op Hamilton de sprintrace wist te winnen.
Bekijk hieronder de volledige uitslag van de sprintrace in Austin.
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!
Claim jouw cap!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Verenigde Staten 2023 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!