Komende week staan voor Max Verstappen de traditionele testdagen van de Formule 1 in Bahrein op de rol, voorafgaand aan het nieuwe seizoen. Daarna kan hij zich opmaken voor een trip Down Under, want op 16 maart is de eerste race van dit jaar in Melbourne. De eerste race van de 24 die dit jaar op de kalender staan.
Net als vorig seizoen wordt het een druk jaar voor de Formule 1-coureurs. Verstappen heeft menigmaal verkondigd geen voorstander te zijn van zoveel races. En dan verwachten hij en zijn vriendin Kelly Piquet ook nog eens hun eerste kindje.
Gaat Verstappen wel bij de geboorte van de kleine zijn? "Ik kan geen wedstrijd missen. Tenzij ik teveel strafpunten heb of teveel scheldt", zegt de Nederlander waarmee hij doelt op het aantal strafpunten dat hij nu heeft (8) en de strengere regels rondom schelden. "Maar in de Formule 1 bestaat het niet, ik kan geen twee maanden vrij nemen."
De kans is dus aanwezig dat hij de geboorte moet missen. Verstappen blijft er nuchter onder in het gesprek met de media, waaronder RacingNews365. "Als het gebeurt, gebeurt het. Toch? Ik kan er niets aan doen. Helaas krijgen F1-coureurs geen verlof. Maar tegelijkertijd ben ik ook niet degene die moet bevallen", zo grapt Verstappen.
Ook interessant:
Max Verstappen doorbrak recent een magische grens in de Formule 1. De 27-jarige Nederlander staat duizend dagen aan de leiding, iets wat Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk uitgebreid bespreken in een kakelverse podcast!
Bij een doelpunt van Oranje tegen Spanje, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!