Onlangs werd duidelijk dat het circuit van Barcelona, daar waar Max Verstappen zijn eerste F1-race ooit won, een Verstappen-tribune zou krijgen. Echter, ook op het nieuwe stratencircuit van Las Vegas zal een tribune volledig oranje kleuren.
De ticketverkoop moet nog van start gaan op de website van Max Verstappen en de ticketprijzen zijn nog niet bekend.
In totaal heeft Max Verstappen nu op zes circuit een eigen tribune staan, namelijk in Oostenrijk, Nederland, Hongarije, Spanje, België en nu dus ook Las Vegas. De eerste GP over The Strip wordt verreden op zondag 18 november.
Ook interessant:
Deze Formule 1-records kan Verstappen in 2023 verbreken
Max Verstappen moet een kleine twee maanden voor de aftrap van het nieuwe Formule 1-seizoen natuurlijk tot één van de favorieten worden gerekend. Als hij wederom zo succesvol is als vorig jaar kan hij enkele records verbreken.
Hét abonnement voor de echte racefan. Sluit je ook aan bij de tofste F1-community!
Meld je direct aan