Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Verstappen vreest voor stop historische reeks: "Wordt niet ons sterkste weekend"

Twaalf overwinningen in veertien wedstrijden, waarvan de laatste tien allemaal direct achter elkaar werden binnen gehengeld. Max Verstappen schrijft op dit moment geschiedenis. Of het geschiedenisboek een extra bladzijde krijgt in Singapore? Dat is alles behalve een zekerheidje, volgens Verstappen zelf.

Evenals in Zandvoort moest Max Verstappen in Monza écht werken voor zijn centen. De poleposition ging naar Ferrari's Carlos Sainz en het was diezelfde Sainz die Verstappen knap achter zich hield tijdens de openingsfase van de race. Toen Verstappen zijn oud-teamgenoot eenmaal voorbij was ging het de Nederlander allemaal wat 'makkelijker' af. Gedurende de laatste ronden was het echter nog even billenknijpen: de Limburger moest wegens koelproblemen aan zijn RB19 flink wat rondetijd inleveren. Over anderhalve week vindt de Grand Prix van Singapore plaats, waar Verstappen op papier al kampioen worden. Toch verwacht hij ook daar een pittig weekend. "Dat wordt sowieso lastig. Ook daar verwacht ik een sterk Ferrari. De kwalificatie is er enorm belangrijk, want inhalen is moeilijk in Singapore. Ook als je bijvoorbeeld wel een snellere auto hebt in de race en je banden minder hard slijten", aldus de tweevoudig wereldkampioen tegenover De Telegraaf.

Elf op rij?

Verstappens optredens in Singapore gingen niet altijd van een leien dakje. Hoewel hij er twee podiumplaatsen haalde, staan er ook een DNF, een zevende, en een zesde plaats achter zijn naam. Winnen deed de Nederlander nog nooit in de republiek. Tijd om het tij te keren, zo vertelt Verstappen tegenover onder andere RacingNews365. "Ik denk dat het een moeilijker weekend wordt voor ons. Maar we gaan het zien. We doen ons best en we gaan proberen ook daar te winnen." Hij vervolgt nuchter: "Maar het zal niet ons sterkste weekend zijn."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
aus GP Australië 8 mrt 2026
chn GP China 15 mrt 2026
jpn GP Japan 29 mrt 2026
bhr GP Bahrein 12 apr 2026
sau GP Saoedi-Arabië 19 apr 2026
usa GP Miami 3 mei 2026
Volledige kalender
x
Breaking Hoofdontwerper Red Bull stapt plots op