Max Verstappen veroverde in Singapore zijn tweede F1-zege op rij. Het was voor Red Bull een enorme opsteker, aangezien het seizoen 2026 juist zo wisselvallig was begonnen. Sinds de updates in Baku staat het team er echter weer constant bij in de strijd om polepositions en zeges.
Voor Mercedes-coureur George Russell was het reden genoeg om Red Bull aan te wijzen als het 'te kloppen team'. In Singapore vormde Ferrari echter de grootste bedreiging voor Verstappen, en niet Mercedes. Hoe kijkt de Italiaanse renstal naar de uitspraak van Russell?
Teambaas Fred Vasseur geeft aan dat hij het 'niet zeker weet' of Red Bull nu meteen het te kloppen team is, ondanks de twee zeges op rij. "Eerlijk gezegd presteren ze erg goed, maar ze zijn niet hét team dat verslagen moet worden", meent de Fransman in gesprek met onder meer RacingNews365.
"Als je naar McLaren en Mercedes kijkt en het seizoen vanaf het begin bekijkt, zag je dat Mercedes bijzonder sterk was. Vervolgens wonnen wij twee races, daarna won McLaren er twee en daarna pakte Red Bull twee of drie overwinningen."
Verhoudingen blijven veranderen
Vasseur merkt op dat er niet zomaar één te kloppen team is, omdat de onderlinge verhoudingen 'voortdurend veranderen'. "Vaak zijn er vier teams die dicht bij elkaar zitten. In de kwalificatie zaten er volgens mij vier teams binnen twee tienden van een seconde van elkaar", zegt hij.
"Dat betekent dat de rangorde kan veranderen als een team de volgende race updates meebrengt. Het belangrijkste is echter dat we ons op onszelf concentreren en ons niet te veel bezighouden met de concurrentie", concludeert de Ferrari-teambaas.
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!