Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Toto Wolff

Wolff verklaart keuze voor Russell en Antonelli

We moesten er een tijdje op wachten, maar de bevestiging is daar: George Russell en Kimi Antonelli rijden ook in 2026 voor Mercedes. Teambaas Toto Wolff verklaart de keuze.

Wolff
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Het duurde even voordat het nieuws naar buiten kwam, maar inmiddels is het zover: Mercedes heeft bevestigd dat George Russell en Kimi Antonelli de line-up vormen van de Zilverpijlen in 2026. Zo gaat het team uit Brackley met een ongewijzigde rijderssamenstelling op weg naar de gloednieuwe reglementen van volgend jaar.

Teambaas Toto Wolff legt uit waarom de bevestiging juist nu binnenvalt. "Het bevestigen van ons rijdersduo was altijd een kwestie van wanneer, niet of. We wilden daar graag de tijd voor nemen, de onderhandelingen zorgvuldig uitvoeren en ervoor zorgen dat iedereen, aan alle kanten, blij was. Ik ben blij dat het is gelukt." 

Volgens de Oostenrijker is deze keuze dan ook de juiste. "George en Kimi hebben aangetoond een sterk duo te zijn en we kijken er echt naar uit om onze gezamenlijke reis samen voort te zetten. Onze focus ligt voor nu op de laatste zes races van dit seizoen, waarin we vechten om de tweede plaats in het constructeurskampioenschap, en richting 2026, als het nieuwe tijdperk in de Formule 1 aanbreekt." 

Stem op RacingNews365 als Website van het jaar en geef ons vijf sterren! Je maakt ook kans toffe prijzen!

Vergeet niet om na het stemmen jouw stem per mail te bevestigen, want alleen dan telt jouw stem.

Stem & win

Praat mee!

x
Breaking Mercedes presenteert line-up voor 2026