Hoe de C41, de nieuwe wagen van Kimi Raikkonen en Antonio Giovinazzi eruit ziet, weten we maandag pas. Toch zijn er nu al beelden online geplaatst door een medewerker van Orlen, een van de grote Alfa Romeo-sponsoren. In de video is de zijkant en een deel van de achterkant van de wagen te zien terwijl de rest onder een doek bedekt is. Update: de beelden van de mederwerker van Orlen zijn inmiddels gewist. Anderen hebben de video nog wél online staan.
1363480306485985281
The Alfa Romeo C41 gets launched tomorrow in Warsaw. Here's a glimpse of it as the launch event is being set up. Video by @Kos__Michal from PKN Orlen. #F1 pic.twitter.com/5mHTYXUixc — Thomas Maher (@thomasmaheronf1) February 21, 2021
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










