Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

AlphaTauri vaardigt statement uit over Ricciardo en diens vervanger

AlphaTauri heeft officieel laten weten dat Daniel Ricciardo ook tijdens de Formule 1 Grand Prix van Italië noodgedwongen aan de zijlijn staat. Men bevestigt opnieuw wie zijn vervanger is.

Het verhaal is bekend: Daniel Ricciardo brak zijn hand in een trainingscrash op de vrijdag van de Formule 1 Grand Prix van Nederland. Op zondag werd hij daar in Barcelona aan geopereerd en hoewel die ingreep succesvol is verlopen, bleek de breuk wat gecompliceerder dan gedacht. Wat dat betekent voor het herstel en de herstelperiode is niet bekend, maar duidelijk is wel dat hij komend weekend sowieso niet aan de start staat van de Formule 1 Grand Prix van Italië op Monza. Dat laat AlphaTauri in een statement weten. "We zijn blij dat de operatie van Daniel goed is verlopen en zijn hersteltraject nu is begonnen. We hopen hem snel weer op het circuit te zien, maar we kunnen bevestigen dat tot hij weer volledig fit is Liam Lawson aan de zijde van Yuki (Tsunoda, red.) zal blijven rijden, dit na een goed optreden in Zandvoort."

1696184703114440805

Liam Lawson confirmed to drive alongside Yuki until Daniel is fit pic.twitter.com/GQ6TgEw75H — Scuderia AlphaTauri (@AlphaTauriF1) August 28, 2023

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Interview Coronel: "Aftreden Marko heeft vertrek Verstappen in gang gezet"