Om 15:00 uur begint de 24 uur van de Nürburgring, maar alle coureurs kregen zaterdagochtend nog de kans om de auto's aan een laatste test te onderwerpen tijdens de warm-up. Het circuit is een uurtje open voor wat testruns, alvorens de focus wordt verlegd op de race zelf.
Voor de #24 Porsche, bestuurd door van Laurin Heinrich, ging het echter flink fout. Hij wilde de Nordschleife betreden, maar klapte vol op een langzamere BMW die juist zijn weg op het GP-circuit wilde vervolgen. De BMW van Leo Geisler stond vast in het grind, Heinrich kon zijn weg met lichte schade vervolgen. Porsche zal dus nog wat werk moeten verrichten voor de race.
Wie wint de GP van Italië op het supersnelle circuit van Monza? Bij Unibet pak je liefst 50 keer jouw inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Norris of Russell!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!