Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Lando Norris

Blije maar balende Norris niet opgewassen tegen Verstappen: "Max heeft overal een antwoord op"

Lando Norris reed een soevereine Grand Prix van Brazilië, maar kon winnaar Max Verstappen op een speldenprikje na niet uitdagen. De Brit kwam als tweede over de streep en is daar tevreden over.

Norris Brazil
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Het was de prangende vraag voor de Grand Prix van Brazilië: kan Lando Norris Max Verstappen uitdagen? Het verschil was klein in de sprintrace en een dag later probeerde Norris het zelfs een keertje bij de wereldkampioen in de openingsfase. Dat bleek ook de laatste aanval te zijn, want de McLaren-coureur verloor daarna steeds meer tijd. Het totale verschil kwam uiteindelijk uit op acht seconden. Desondanks is Norris blij.

"Dit was een goede race", vertelt de goedlachse Brit. "Ik had er niet meer uit kunnen halen, maar we beschikten over een goede snelheid, net als gisteren. De start was heel goed, want ik ging van de zesde naar de tweede plaats. Dat was een fijne verrassing, al ging mijn start gisteren ook oké en heb ik het alleen maar proberen te verbeteren. Ik ben blij. De tweede plaats is momenteel het maximaal haalbare."

Norris vertelt dat hij rap ondervond dat Verstappen de snelste man op de baan was. "Er zijn momenten dat de banden goed aanvoelen en je meer kan pushen. Max heeft alleen overal een antwoord op. Dat is balen, maar al met al was het een positieve race voor ons."

Abonneer je op ons YouTube-kanaal en doe automatisch mee – verder hoef je niets te doen!

Win een Verstappen cap!

Formule 1 GP Brazilië 2023 RN365 Nieuwsdossier

Praat mee!

x
Verstappen en Red Bull aangepakt "Onprofessioneel en respectloos"