Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen op de bon geslingerd tijdens GP-weekend Australië

Max Verstappen was de snelste in de eerste vrije training, maar helemaal vlekkeloos verliep de sessie niet. Nu komt er ook nog een boete voor een snelheidsovertreding in de pitstraat bovenop.

Verstappen Australia
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Max Verstappen is het weekend van de Formule 1 Grand Prix van Australië als snelste begonnen, maar hij rapporteerde ook wat problemen. Het op- en terugschakelen verliep 'verschrikkelijk' en later klaagde hij over 'dragging the rear brakes'. Die remmen leken dus wat aan te lopen.

Op versleten zachte banden ging hij bovendien nog flink achterstevoren (zie video hieronder) en na afloop van de sessie werd hij beboet. Hij had te hard gereden in de pitstraat.

Daar waar een maximale snelheid van 80 km/uur is toegestaan, klokte hij 86,4 km/uur, toch een vrij ongebruikelijke overtreding. Het komt hem op een boete van €700,- te staan, iets waar hij ongetwijfeld niet wakker van zal liggen.

Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Australië 2023 RN365 Nieuwsdossier

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Breaking Goed nieuws voor toekomst Belgische Grand Prix na beslissing F1