Het was een bijzonder voorval tijdens de sprintrace in Miami: Lando Norris die na zijn uitvalbeurt over het circuit wandelde. De Brit werd aangetikt door Lance Stroll en kon zijn weg niet vervolgen, waarna hij te voet overstak.
De stewards hebben geoordeeld dat hij dat niet had mogen doen en omschrijven het zelfs als 'extreem gevaarlijk'. In de reglementen staat immers dat een coureur niet het circuit zomaar mag oversteken. Norris ontvangt een reprimande en een boete van 50.000 euro, waarvan 25.000 euro voorwaardelijk.
Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Brazilië? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel










Praat mee!