De Grand Prix van Abu Dhabi markeert het einde van een wel heel bijzonder tijdperk, nu Lewis Hamilton zijn laatste race bij Mercedes erop heeft zitten. De zevenvoudig wereldkampioen greep naast het podium, achter Lando Norris en de coureurs van Ferrari, maar sluit zijn samenwerking met de Duitse renstal af met een hoogtepunt.
Na afloop van de race is het gebruikelijk dat de podiuminterviews nog voor de ceremonie plaatsvinden en in Abu Dhabi zou Hamilton zich ook bij dat groepje voegen. Toch pakte dat uiteindelijk iets anders uit, want na de woorden van racewinnaar Lando Norris bleef het verrassend stil.
Hamilton koos er uiteindelijk voor geen interview te geven, maar al snel werd duidelijk waarom. De zevenvoudig wereldkampioen is na afloop van de race namelijk direct naar de Mercedes-garage gelopen, om zijn team daar persoonlijk te bedanken. De zevenvoudig wereldkampioen, die over de boordradio al mooie woorden had voor zijn team, zal de media later vast nog te woord staan, maar richt zich eerst dus op de mensen die het voor hem allemaal mogelijk maakten de afgelopen jaren.
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!