Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
F1 nieuws

Giovinazzi hield middenveld op door schade aan Alfa Romeo

Antonio Giovinazzi had meer verwacht van zijn terugkeer in de Formule 1 bij het voormalige Sauber-team. De Alfa Romeo-rijder liep al snel in de Grand Prix van Australië schade op en kon het toen vergeten.

"Ik raakte in de eerste ronde een McLaren en kreeg toen schade aan de voorvleugel", aldus de Italiaan. "Daarna was het een moeilijke race. Na een pitstop met reparaties ging het wel beter, er was veel schade."

Giovinazzi hield daardoor lange tijd een hele trits auto's in het middenveld op. Onder meer Lando Norris moest meerdere verwoede pogingen doen om zich voorbij de Alfa te wurmen. Uiteindelijk finishte Giovinazzi als vijftiende, terwijl teamgenoot Kimi Raikkonen sterk achtste werd.

Teambaas Fred Vasseur kijkt desondanks tevreden terug op zijn pupil: "Hij deed het goed in Q1 van de kwalificatie, in de race had hij het zwaar. Maar hij heeft het prima gedaan. Het middenveld zit zeer dicht bij elkaar, terwijl we na de wintertests niet eens zo optimistisch waren."

Hét abonnement voor de echte racefan. Sluit je ook aan bij de tofste F1-community!

Meld je direct aan
Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
LIVE Reacties na knotsgekke GP Australië