De opwarmronde van de Grand Prix van Mexico zal om 21:00 uur Nederlandse tijd van start gaan. Enkele momenten later start de race en uiterlijk twee uur later, om 23:00 uur, weten we wie de race op het Autodromo Hermanos Rodriguez in Mexico-Stad heeft gewonnen.
Wordt het Max Verstappen, Charles Leclerc of een van de Mercedes-coureurs? Poleposition hoeft in Mexico niet alles te betekenen. De run naar de eerste bocht is een goede kilometer lang en een slipstream is dan natuurlijk voordelig. In 71 ronden kan er van alles gebeuren en dat gaan we dus zien vanaf 21:00 uur.
Sessie | Datum | Tijd |
---|---|---|
Eerste vrije training | vrijdag 28 oktober | - |
Tweede vrije training | vrijdag 28 oktober | - |
Derde vrije training | zaterdag 29 oktober | - |
Kwalificatie | zaterdag 29 oktober | - |
Race | zondag 30 oktober | - |

Wie wint de Grand Prix van de Verenigde Staten 2022?
Speel mee en maak kans op een prachtige Max Verstappen drivers cap!
Speel meeHet F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op