De eerste race van het nieuwe seizoen, mét de nieuwe reglementen, staat na lang wachten eindelijk voor de deur. De coureurs zijn in veel gevallen nog niet helemaal tevreden en het is nog even afwachten wat hen tijdens de race te wachten staat, maar op verrassingen in de weersvoorspellingen hoeven ze gelukkig niet te rekenen.
De Grand Prix van Australië werd vorig jaar nog onder natte omstandigheden verreden, maar dat lijkt dit jaar niet het geval te zijn. Het is het hele weekend al droog, en als we de voorspellingen mogen geloven, zal het dat op zondag ook blijven. De bewolkte omstandigheden die er op de zaterdag nog waren, maken op zondag ook plaats voor een aangenaam zonnetje.
De race begint om 05:00 uur Nederlandse tijd, dus heel vroeg in de ochtend, maar in Melbourne is het dan al 15:00 uur. De zon is op dat tijdstip aardig sterk met een UV-Index van 9, al is het tijdens de race maar zo'n 25 graden Celcius.
Dat heeft vooral te maken met de wind, die afkomstig is uit zuidelijke tot zuidoostelijke richting. Daarmee waait de wind vanaf zee, en lopen de temperaturen niet te hoog op. Door de sterke zon kan de asfalttemperatuur wel wat hoger oplopen.
Nieuw F1-seizoen, nieuwe kansen! Pakt George Russell in Australië een podiumplaats dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel












Praat mee!