In de openingsfase van de sprintrace in Miami vochten Charles Leclerc en Kimi Antonelli met elkaar. Leclerc was alleen niet onder de indruk van de verdedigende tactieken van Antonelli en zei het volgende op de boordradio: "Kimi is zo slecht in wiel-aan-wielgevechten. Hij bewoog tijdens het remmen. Het is ongelooflijk. We gaan crashen."
Uiteindelijk kwam Leclerc als winnaar uit de bus. Hij eindigde op de derde plaats, terwijl Kimi Antonelli het met de zesde plaats moest doen na een straf voor het te vaak overschrijden van track limits. Leclerc zegt na afloop wel sorry voor zijn radio.
"Ik was misschien een beetje hard, waarschijnlijk door de adrenaline in de auto", vertelt Leclerc tegenover onder meer RacingNews365. "Het klopt dat we in het verleden onze momenten hebben gehad met Kimi, en ik hoop dat dit in de toekomst wat rustiger wordt, zeker omdat hij de enige Italiaanse coureur op de grid is tegenover Ferrari."
"Ik had gewild dat het met iemand anders was geweest, want ik mag Kimi als persoon ook heel graag. Het is soms gewoon net even te krap en ook niet echt nodig. Dus in dit specifieke geval was ik behoorlijk boos in de auto, maar de opmerkingen waren waarschijnlijk iets te hard."
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!