Gisteren kondigde Liberty Media het nieuwe beleid voor de Formule 1 aan. Natuurlijk werd daarin uitgebreid stil gestaan bij het nieuwe motorreglement dat vanaf 2021 van kracht wordt. Maar er blijkt volgens Ziggo Sport nog iets anders aan de hand te zijn. Zo zou Liberty Media zelf willen gaan investeren in een aparte motor voor zowel Red Bull Racing als McLaren om op die manier de macht bij de grote motorfabrikanten weg te halen. Bekijk hieronder de video waarin Olav Mol dit 'gerucht' uit de doeken doet.
982359553688985600
Gaat Liberty Media investeren in aparte motoren om de macht bij de grotere Formule 1-teams weg te halen? 😱 #Formule1Café #ziggosport pic.twitter.com/fOl9iLSSYV — Ziggo Sport F1 (@ZiggoSportF1) 6 april 2018
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









