Op de woensdag op Suzuka is Arvid Lindblad op een nat circuit van Suzuka gecrasht. Lindblad en Liam Lawson verdelen op dinsdag en woensdag de testwerkzaamheden, waarbij men voortdurend ook de regenbanden moet aanspreken.
De beelden laten zien dat Lindblad het goed maakt, waarbij de schade aan de auto suggereert dat er sprake was van een frontale impact, waardoor de schade juist meevalt.
RacingNews65 heeft begrepen dat Lindblad door aquaplaning tegen de vangrail gereden, omdat er te veel water op de baan stond voor de banden, maar dat hij niet veel later opnieuw in de auto is gestapt.
Naast Racing Bulls is ook Red Bull op Suzuka actief, eveneens ter assistentie van Pirelli. Namens de Oostenrijkse formatie neemt Isack Hadjar in zijn eentje de honneurs waar.
Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel










Praat mee!