De eerste échte dag van het nieuwe F1-seizoen verliep niet helemaal vlekkeloos voor Max Verstappen en Red Bull. De Nederlander kampte in de tweede vrije training met problemen en schoot ook nog hard door het grind. Verstappen had ongetwijfeld gehoopt op een goede laatste voorbereiding op de kwalificatie van later deze zaterdag, maar hij moest ruim een seconde toegeven op George Russell, die met afstand de snelste man was.
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de derde vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de derde vrije training in Australië. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!