Voor Max Verstappen was de kletsnatte kwalificatie in Brazilië niet langer van belang na het nieuws dat Red Bull zijn motor had gewisseld. De Nederlander kreeg een forse gridstraf en besloot vanaf Q2 niet meer in actie te komen. Verstappen start vanaf de 21e plaats en zal hopen dat hij opnieuw een magische race kan rijden op Interlagos.
Lando Norris pakte poleposition, met Kimi Antonelli naast hem op de eerste rij. George Russell eindigde op P2, maar kreeg ook een gridstraf van vijf plaatsen voor een wissel van de verbrandingsmotor. Ook Charles Leclerc en Lewis Hamilton staan verder naar achteren op de grid. Rijden de toppers simpel naar voren en wat doet het weer?
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de race, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de race in Brazilië. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!