Kimi Antonelli heeft wederom geschiedenis geschreven. Hij wist met enig geluk na een slechte start de tweede helft van de race te domineren. De Italiaan is nu de jongste coureur die ooit aan de leiding van het wereldkampioenschap ging. Hij is daarnaast de eerste tiener die dat voor elkaar krijgt. Hij is ook de eerste tiener die twee GPs op rij wint en de eerste Italiaan sinds Giancarlo Fisichella (2005) die aan de leiding van het WK gaat.
Max Verstappen had eindelijk een degelijke start en kon zich in de openingsfase van de race opwerken naar de achtste plaats. Na de safety car-herstart, die werd veroorzaakt door een pijnlijk harde crash van Oliver Bearman, ging de Nederlander de strijd aan met Pierre Gasly. De Fransman hield Verstappen achter zich. Verstappen kwam dus niet verder dan een bijrol en een achtste plaats.
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de race, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de race in Japan. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









Praat mee!