Max Verstappen kon het hele weekend het tempo aardig bijbenen, maar in de kwalificatie ging het uiteindelijk mis. De viervoudig wereldkampioen had de pech dat hij zijn tweede snelle ronde niet af kon maken door een spin van Pierre Gasly. Zodoende start hij vanaf P7 en dus zal hij een inhaalrace moeten rijden.
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de race, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de race in Oostenrijk. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!