Op papier lijkt Ferrari daar met Charles Leclerc de beste papieren voor in handen te hebben, maar Max Verstappen liet namens Red Bull ook zien over een prima racepace te beschikken. Sebastian Vettel moet van P7 op de grid komen.
Onderstaand vind je de livetiming en liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de race, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de race op het Circuit Paul Ricard. Je kan eenvoudig switchen tussen livetiming en liveblog in het onderstaande blok.
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap!
Claim jouw cap!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!