Max Verstappen en Red Bull schoten goed uit de startblokken in Abu Dhabi. Oké, Lando Norris was de snelste coureur, maar Verstappen gaf maar acht duizendsten toe. Dat geeft hoop voor de rest van het weekend, waarin Verstappen natuurlijk zijn vijfde wereldtitel hoopt te veroveren. Oscar Piastri, ook een kandidaat, komt in de tweede vrije training voor het eerst in actie.
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de tweede vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de tweede vrije training in Abu Dhabi. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Max Verstappen is de man in vorm en kan in Abu Dhabi zelfs voor de vijfde keer op rij wereldkampioen worden. Bij een podiumplaats van Verstappen pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!