Max Verstappen moest in de eerste vrije training genoegen nemen met de tweede plaats. De Nederlander zag zijn titelconcurrent, Lando Norris, er met de snelste tijd vandoor gaan op een verraderlijk Circuit Zandvoort. Vooral tijdens het begin van de eerste training moesten de coureurs op eieren rijden vanwege de harde wind en regen in de Noord-Hollandse duinen. Tijdens de tweede training zou dit een stuk beter moeten zijn.
Onderstaand vind je de livetiming en de liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de tweede vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de tweede vrije training in Zandvoort. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Barcelona, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!