Max Verstappen liep al vrij vroeg in de kwalificatie schade op aan zijn RB20. Daardoor kon de Nederlander nooit echt een aanval doen op de poleposition in Silverstone. Toch is Helmut Marko positief gestemd. De Oostenrijkse adviseur ziet een belangrijk voordeel voor Red Bull en Verstappen.
"Wij hebben een compromis gesloten," zo vertelt Marko aan Motorsport-Magazin.com, wanneer hem gevraagd wordt of Red Bull met de voorspelde regen rekening heeft gehouden. "Ik denk niet dat wij zo extreem zijn gegaan, zoals bijvoorbeeld Mercedes wel heeft gedaan."
Om die reden sluit Marko Mercedes ook uit in de strijd om de zege in Silverstone: "Ik denk dankzij die grote vleugel van Mercedes, dat McLaren onze grootste concurrent is. Of juist wij voor hen. Wij moeten er wel eerst voorbij komen. We gaan de gegevens analyseren, maar hebben P4 in handen. Al met al zeer tevreden, gezien de omstandigheden."
Marko is zelfs zo positief dat hij één ding zeker weet: "Het podium? Die is al binnen."
Ook interessant:
Win gouden tickets voor GP België!
Abonneer je nu op ons YouTube-kanaal en maak kans op gouden tickets!
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in China, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!