Max Verstappen won in Spanje zijn zevende Grand Prix van het jaar, maar makkelijk ging dat zeker niet. Ook al reed de Nederlander een groot deel van de race aan de leiding, Lando Norris leek in de McLaren sneller te zijn. Toch won de Nederlander de zege.
Red Bull-adviseur Helmut Marko is dan ook zeer tevreden met de overwinning van Verstappen en prijst de Nederlander. "Ik zou het optreden van Max soeverein noemen. Ongelooflijk, 66 ronden op de absolute limiet", zo vertelt Marko tegenover het Oostenrijkse ORF.
Maar waar lag dan de sleutel voor de zege van Verstappen volgens Marko? "De beslissende factor was de start en vooral de inhaalmanoeuvre op Russell. Dat wisten we en hij deed het geweldig", zo sluit Marko af.
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in China, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!