McLaren-kopstuk Mark Temple laat weten dat het team tijdens de testdag te maken kreeg met aanzienlijke problemen. Ondanks enkele positieve aspecten kon de MCL40 niet alle geplande ronden afwerken.
"Er zijn duidelijk positieve punten om mee te nemen. We zijn naar buiten gegaan en hebben een goed begrip gekregen van waar de auto staat, kijkend naar de basis. Maar het is duidelijk dat we enkele problemen hebben gehad. We hebben niet alle runs kunnen doen die we zouden willen."
"We ontdekten een brandstofsysteemprobleem en de auto is zeer complex, dus besloten we hem terug te brengen naar de garage en volledig uit elkaar te halen, om zo volledig te begrijpen waar het probleem vandaan komt", aldus Temple.
Ondanks de tegenslagen toont Temple zich optimistisch over wat het team heeft kunnen leren. "Oh ja, over het algemeen was alles behoorlijk positief. We hebben niet iets onverwachts gezien in het gedrag van de auto of iets wat de coureurs heeft verrast. Het is gewoon een kwestie van de auto leren kennen. En naarmate we meer tijd krijgen, zullen we proberen bepaalde zaken verder af te stellen en te verfijnen."
Nederland hoopt zich te kwalificeren voor de volgende ronde van het WK Voetbal. Scoort Nederland tegen Tunesië dan ontvang je bij Unibet liefst 50 x jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!