Kimi Antonelli bevindt zich in de persconferentie voor de Formule 1 Grand Prix van Brazilië in goed gezelschap van Lando Norris en Charles Leclerc, ooit jonge honden die zijn uitgegroeid tot teamleiders. Hebben zij wellicht advies voor Antonelli?
"Nee, heb ik geen advies voor hem", aldus Norris en dan bedenkt hij zich. "Nou... soms is het goed om niet al te veel risico's te nemen. Soms moet je het op safe spelen, een goed aantal punten pakken en vooral verdedigen ten opzichte van de mensen achter je."
Het antwoord kan rekenen op een hoop gelach vanuit de perszaal. Norris vervolgt: "Mij is al-tijd verteld dat je aardig moet zijn voor mensen die ouder zijn dan jij, dus Kimi... wees aardig."
Het antwoord van Antonelli is even droog als eveneens met een knipoog: "OK."
Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Brazilië? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel










Praat mee!