Eind 2024 kwam het Red Bull-avontuur van Sergio Perez definitief ten einde. De coureur presteerde ondermaats, waarna Red Bull zijn contract afkocht. Perez staat zo na veertien achtereenvolgende seizoenen niet op de grid, maar sluit nu een Formule 1-terugkeer niet uit. De Mexicaan is naar verluidt onder andere in gesprek met Cadillac, zo kon RacingNews365 eerder al melden.
"Ik heb zes maanden de tijd", vertelt Perez tegenover Prodynamics. "Ik heb mezelf zes maanden gegeven om te kijken welke opties ik heb en een beslissing te nemen over wat de volgende stap in mijn carrière is. De deur staat op veel plaatsen open."
Het biedt Perez de mogelijkheid om zelf te beslissen wat hij wil. "Op dit moment heb ik zelf de kans om te beslissen wat ik met mijn carrière wil. Het is belangrijk wat er in de toekomst gaat gebeuren, dus ik wil mezelf de tijd en ruimte geven om de beste beslissing te nemen."
Een beslissing lijkt nog niet genomen, maar op basis van deze woorden zet Perez de deur wagenwijd open voor een terugkeer in de Formule 1. Hij zou ook opties hebben in de Formule E en het WEC (World Endurance Championship).
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!