Als na de enorme stoelendans van de lunchpauze tien nieuwe coureurs de baan op gaan, is het wachten op die ene coureur die wel mocht blijven zitten: Isack Hadjar. In de ochtend kwam hij vanwege een lek in het koelsysteem van de RB22 niet verder dan 13 ronden.
Echter, ook nadat de Fransman zich aan het begin van de middagsessie op de baan meldde, liep het rondenaantal nog niet heel rap op. De teller staat nu op 28, iets meer dan een verdubbeling van het eerdere aantal.
Dat andere team dat in de ochtend al vroeg werd uitgeschakeld met problemen, Aston Martin, kende ook in de middag malheur. Lance Stroll zat nog geen zeven ronden in de auto of hij schoof van de baan af met de eerste échte rode vlag van de dag tot gevolg.
En dan Cadillac: na een late middagstart heeft Valtteri Bottas vijf ronden aan het totaal toe kunnen voegen dat door Sergio Perez in de ochtend op 24 was gebracht. Ook daar kan men alleen maar hopen dat de donderdag een betere dag wordt.
In de top drie van de dag heeft er één wijziging plaatsgevonden, namelijk dat Oscar Piastri zich direct achter zijn teamgenoot op P3 heeft gemeld, om vervolgens op te rukken naar P1. Meest productieve nieuwe coureur van de middag is George Russell, op de voet gevolgd door Liam Lawson.
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!