Voor Max Verstappen zat de kwalificatie in Australië er al heel snel op. Bij het ingaan van zijn eerste getimede ronde sloeg de achterkant van zijn RB22 vast bij het aanremmen van de eerste bocht. De Nederlander kon niets meer doen, stuiterde door het grind en eindigde in de muur.
Voorafgaand aan de race heeft Red Bull echter nog het nodige aangepast aan de auto van Verstappen. Zo is de sidepod aan de rechterkant vervangen, net als de rechter achteruitkijkspiegel, de stuurkolom en het stuurwiel. Ook onder meer de rechtervoorwielophanging en de voorvleugel zijn vervangen.
Dat is echter allemaal gedaan na goedkeuring van de technische afgevaardigde van de FIA na een schriftelijk verzoek vanuit het team. Daardoor volgt er geen gridstraf, waardoor Verstappen 'gewoon' vanaf P20 vertrekt tijdens de GP van Australië.
Nederland hoopt de eerste zege op het WK Voetbal te pakken tegen Zweden. Nieuwe Unibet-spelers ontvangen maar liefst 50x hun inzet als Nederland scoort!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!