Wat voor weer zit eraan te komen voor de eerste race tijdens de Qualifiers voor de 24 uur van de Nürburgring? Dat is de grote vraag met nog een paar uur voor de start van die race. Als we naar de verwachting voor Nürburg kijken bij Weeronline, zien we dat er wat regen in de lucht hangt.
Rond 18:00 uur zou er een halve millimeter aan regen vallen, als we kijken naar de verwachtingen. Daarna zou het regenachtig blijven in de omgeving van de Nordschleife. De lokale radar op de Nürburgring zelf geeft aan dat er vanaf 20:00 uur regen kan vallen. Maar zoals wel vaker op de Groene Hel kan het weer zomaar veranderen.
Het zou dus zomaar kunnen dat het inderdaad gaat regenen tijdens de vieruursrace, maar het kan ook vier uur lang droog blijven. Het begint echter wel wat te betrekken op de Nordschleife, zo melden onze mensen ter plaatse. Daarbij lijkt het erop dat de zon zich in ieder geval voorlopig niet meer laat zien.
De eerste race van de Qualifiers voor de 24 uur van de Nürburgring begint om 17:30 uur en duurt tot 21:30 uur. Max Verstappen en Lucas Auer starten in hun Mercedes-AMG GT3 vanaf P9, nadat ze na de kwalificatie een gridstraf van drie posities hadden gekregen.
Meest gelezen
In dit artikel











Praat mee!