Geen races, minder reizen en meer tijd voor het gezin thuis. Voor wereldkampioen Max Verstappen stonden de afgelopen maanden in het teken van afschakelen en even weg zijn uit de F1-bubbel. Natuurlijk heeft hij inmiddels de volle focus op de testdagen en de start van het seizoen, op 16 maart in Melbourne. Verstappen stapt zelf een dag voor de wintertest al in de Red Bull RB21, als Red Bull komende dinsdag een filmdag heeft op het Bahrain International Circuit.
De periode zonder F1 heeft de viervoudig wereldkampioen goed gedaan, vertelde hij deze week in Londen tegen Viaplay. "Het gaat goed met me, lekker relaxed eigenlijk. Ik heb gelukkig niet veel hoeven te doen. Ik heb goed kunnen trainen en best wel wat tijd thuis doorgebracht. Dat is altijd fijn", blikt Verstappen terug op de afgelopen periode.
Wat hij dan allemaal gedaan heeft? "Het was fijn om even te kunnen skiën en daarna heb ik eigenlijk heel veel tijd thuis kunnen doorbrengen en goed kunnen trainen. Het is ook wel een keer fijn dat je een maand gewoon echt helemaal thuis bent", zegt Verstappen, die ondertussen ook maar even een nieuwe boot kocht en een privéjet aanschafte.
En is die kinderkamer voor de kleine van Verstappen en Kelly Piquet eigenlijk al geschilderd? "Die moet nog steeds geverfd worden", lacht Verstappen. "Maar dat komt allemaal wel goed."
Ook interessant:
Max Verstappen doorbrak recent een magische grens in de Formule 1. De 27-jarige Nederlander staat duizend dagen aan de leiding, iets wat Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk uitgebreid bespreken in een kakelverse podcast!
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in China, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!