Verdedigen in de Formule 1 is niet de gekste actie van een coureur, maar tijdens de kwalificatie gelden er vanzelfsprekend andere regels dan in een race. Tijdens de kwalificatiesessie voor de Grand Prix van Qatar verdedigde Carlos Sainz meermaals zijn positie, dit ten koste van Max Verstappen.
Kort na de actie kwam er een reactie vanuit de FIA: het incident zal worden onderzocht na afloop van de sessie. Sainz won er uiteindelijk niets mee, want verder dan Q2 - het moment van het incident - kwam hij niet. Mogelijk krijgt hij hier nog een gridstraf bij, of komt hij nog weg met een waarschuwing.
Bekijk het incident hieronder!
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Groot-Brittannië, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Qatar 2023 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!