Er is eigenlijk nog maar één stoeltje vrij voor komend jaar. Bij Audi/Stake F1 heeft men nog altijd geen keuze gemaakt over wie teamgenoot moet worden van Nico Hulkenberg in 2025. Alle andere teams zijn of voorzien of in het geval van Red Bull/Visa Cash App RB kijkt binnen haar eigen opleidingsprogramma. Hierdoor lijkt er voor Mick Schumacher nog maar één mogelijkheid om zo snel mogelijk terug te keren in de Formule 1: bij Stake F1.
Toch wordt de Duitser in die discussie eigenlijk niet genoemd. Valtteri Bottas, Gabriel Bortoleto en zelfs Sebastian Vettel worden vaker genoemd dan Schumacher. Het vooruitzicht is dus niet gunstig, maar volgens voormalig F1-teambaas Franz Tost is dat niet terecht. De Oostenrijker breekt dan ook een lans voor de jongste telg van de legendarische familie. "Hij heeft in het verleden hele goede prestaties laten zien", aldus Tost bij Sky DE.
"Hij won het Formule 3-kampioenschap en hij won het Formule 2-kampioenschap. Hij won daar heel veel races. Ik denk dat Mick het potentieel heeft om succesvol in de Formule 1 te zijn", aldus de voormalig teambaas van onder andere Max Verstappen en Sebastian Vettel. Audi lijkt dus de enige optie nog voor Schumacher en Tost is van mening dat de 25-jarige Duitser daar prima zou passen: "Ik zou zeggen dat Mick een plek in de Formule 1 en bij Audi verdient."
Ook interessant:
Kan Red Bull terugslaan in Azerbeidzjan na een dramatische GP van Italië? En wat kunnen McLaren en Ferrari laten zien, die er toch duidelijk beter voor lijken te staan? Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken het in een nieuwe RacingNews365 Formule 1-podcast!
Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
ontvang €50!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!
Extreem-S.N.E.L.
Als je reserve coureur bent bij MB en er komt een plek vrij daar. Je wordt niet gekozen omdat je niet goed genoeg bent in de ogen van de teambaas waarom zou je voor een ander team dan wel goed genoeg zijn?
Maikel Zwart
Ik zou het toch overwegen omdat felipe massa toen ook een slechte start had in de formule 1 en dat is ook goed gekomen
Berry1981
Iedereen vindt dat hij een plek verdient in de F1, toch gaat geen team met hem in zee. Toto, als voorzitter van zijn fanclub voorop, is een goed voorbeeld. Probeert hem overal te slijten, maar doet het zelf ook niet.