Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 Grand Prix Mexico 2023

Spinnende Sainz boos op Stroll: "Zeer gevaarlijk rijgedrag"

Een boze Carlos Sainz na een spin in de derde vrije training voor de Grand Prix van Mexico. Lance Stroll zat hem flink in de weg.

Stroll Mexico
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Nee, Carlos Sainz was niet blij met Lance Stroll in de slotfase van de derde vrije training. De Spanjaard zette op de softs aan voor een snelle ronde, maar werd in de Mexicaanse 'Esses' flink gehinderd door de Canadees van Aston Martin. Sainz kwam op de kerbstones terecht en maakte een spin van 360 graden. Daarbij hadden de beide heren nog geluk dat ze elkaar niet raakten, want Stroll moest lichtjes uitwijken.

Sainz uitte daarna zijn onvrede over de boordradio en sprak van "zeer gevaarlijk rijgedrag". De wedstrijdleiding is het voorval aan het onderzoeken. Doorgaans leidt een incident in een training tot een waarschuwing, maar een gridstraf van drie plaatsen behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien het voor Sainz tot een spin leidde.

Bekijk hieronder de video van het incident!

Voorspel en win

Visual voorspelgame 2023

Wie wint de Grand Prix van Mexico 2023?

Speel mee en maak kans op een prachtige Max Verstappen drivers cap!

Speel mee

Kies voor Ajax óf Feyenoord en als jouw team scoort dan pak 50x je inzet tijdens de Klassieker bij Unibet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim jouw bonus

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Interview Coronel: "Aftreden Marko heeft vertrek Verstappen in gang gezet"