Op de zachte band was Charles Leclerc de snelste van het veld in de eerste sessie van het weekend op Monza, gevolgd door Carlos Sainz en George Russell. Op het eerste oog ziet het er goed uit voor de Scuderia, maar Max Verstappen en Red Bull hebben zeker wel de potentie.
Verstappen moet echter genoegen nemen de vijfde tijd. In zijn eerste snelle ronde op de zachte band zette de Nederlander de snelste eerste twee sectoren, maar hij moest van het gas af door verkeer in sector drie. Teamgenoot Sergio Perez klokte slechtst de veertiende tijd.
Bekijk de volledige uitslag hieronder.
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in Australië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Italië 2022 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!