Janus van Kasteren was en is bezig aan een geweldige week in de Dakar Rally. Op zaterdag had hij meer dan genoeg aan een tweede tijd in de etappe. De dagzege liet hij aan Martin Macik, die ruim drie minuten goedmaakte op de Nederlander, maar in het klassement op een uur en een kwartier nauwelijks een bedreiging vormt.
Macik ging wel voorbij aan Martin van den Brink, die na 59 kilometer stil kwam te vallen. Het tijdverlies is opgelopen tot meer dan twee uur, waardoor hij P2 af moest staan.
Bekijk het klassement met nog één korte etappe te gaan hieronder.
Dakar klassement Trucks na Etappe 13
| Pos. | Coureur | Team | Tijd/Verschil |
|---|---|---|---|
| 1. | Van Kasteren | IVECO | 52u38m58s |
| 2. | Macik | IVECO | + 1u16m42s |
| 3. | Martin van den Brink | IVECO | + 2u43m03s |
| 4. | Mitchel van den Brink | IVECO | + 4u08m23s |
| 5. | Valtr | TATRA | + 5u10m24s |
Meest gelezen
In dit artikel
Dakar Rally 2023 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

























Praat mee!