De overwinning van Max Verstappen in de Grand Prix van Hongarije zagen maar weinig mensen aankomen. Misschien dat dat gegeven juist heeft bijgedragen aan het feit dat Red Bull, of beter gezegd Max Verstappen, met nog een prijs aan de haal ging.
Het Formule 1-publiek beloonde de Red Bull-coureur na zijn opmars met de eretitel Driver of the Day. Hij werd met 34% van de stemmen verkozen. Om dat in perspectief te plaatsen: Hamilton werd tweede met 16% van de stemmen.
Ook in de pitstraat sloeg Red Bull een slag, en hoe! De pitstop van Sergio Perez was niet zomaar de snelste pitstop van de race, het was de snelste pitstop van het seizoen en daarmee de snelste pitstop met 18-inich banden. Red Bull stuurde de Mexicaan na 2,19 seconden weer op weg. Daarmee verstevigt Red Bull de leiding in het pitstopklassement.
Hoe sterk de crew op de Hungaroring werkelijk was, blijkt ook wel uit het feit dat Red Bull, wederom met Verstappen, ook de op twee na snelste pitstop afleverde, zoals het overzicht van DHL hieronder laat zien.
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op