Max Verstappen was de gehele vrijdag de naaste belager van Lando Norris in Abu Dhabi. Maar waar het verschil in de eerste vrije training nog een schamele acht duizendsten bedroeg, sloeg Norris in de tweede oefensessie een gat van drie tienden.
Verstappen weet dan ook dat er nog werk aan de winkel is voor Red Bull als hij daadwerkelijk een kans wil hebben om Norris van de troon te stoten en de titel te veroveren. Toch is hij tevreden en laat hij een positief geluid horen over de RB21.
"Het ging best oké", vertelt Verstappen tegenover F1TV. "Ik was eigenlijk best tevreden met de auto. We moeten gewoon een beetje sneller zijn, want we zijn nog steeds niet snel genoeg. Maar over het algemeen zitten we in een prima window op dit circuit."
Maar lag de auto goed op het asfalt? "Dat is een constant gevecht en niets nieuws. Het lijkt een behoorlijk gat dat we moeten dichten, maar van onze kant proberen we gewoon de best mogelijke auto neer te zetten. We zullen zien hoeveel we vanavond kunnen vinden."
En wat moet er precies beter? "Over één ronde en in de longrun moet het beter."
Max Verstappen is de man in vorm en kan in Abu Dhabi zelfs voor de vijfde keer op rij wereldkampioen worden. Bij een podiumplaats van Verstappen pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel











Praat mee!